כניסה להורים 

אודות

דבר אנה סוקול - מנכ"לית רשת גני הילדים בית חלומותיי
 
נעים מאד, שמי אנה סוקול ואני מנהלת את רשת גני הילדים בית חלומותיי כבר למעלה מעשור שנים.
 
כיצד הכל התחיל? כאימא צעירה העובדת שעות רבות מחוץ לבית, חיפשתי גן שיתאים לבני ולצרכיי.
האפשרויות שבדקתי נתנו מענה רק עד לשעות הצהרים ומקסימום לשעות אחה”צ המוקדמות ואז הבנתי שחסר פתרון מתאים שיעניק לילדים אושר ולהורים העובדים שלווה במהלך היום.
 
האני מאמין שלי הוא להתייחס לצרכי הילד ולמשפחתו כגורם אחד . אני והצוות מתייחסים לכל ילד כאילו הוא עולם ומלואו: הגן מספק שלל אפשרויות במרחב גדול – כיתות, ג’ימבורי, פינת רוגע, חצר, משחקים, ציוד ,צוות מטפלות מקצועיות,.
 
מבחינתי, לנהל גן זה לא משחק ילדים, ולכן אני מקפידה על ניהול מקצועי של הצוות והגן ברמה החינוכית וברמה הניהולית. ניהול  תקשורת עם  ההורים באמצעות מצלמות רשת, דיוור במייל ודף פייסבוק מחזקת את הקשר השוטף ומעורבות ההורים בנעשה בגן.
 
דלתי פתוחה בכל עת עבורכם , אשמח להיפגש.
דבר ויקי פרץ – מנהלת הגן והרכזת המקצועית
 
ברשת גני הילדים בית חלומותיי הגאווה גדולה על שניתנה להם האפשרות להציב גן ברמה הגבוהה ביותר באזור אשדוד!!!
 
בית חלומותיי הוא גן הפועל בפיקוח משרד החינוך ובסבסוד משרד התמ”ת לזכאים! סבסוד משרד התמ”ת הנו השתתפות המדינה בשכר הלימוד של הגן – עבור אימהות עובדות. לפרטים ולבירור על גובה ההנחה יש להגיע אל אחד מסנפי רשת גני הילדים בית חלומותיי להתרשם מגן ילדים ברמה אחרת ולקבל אחוזי הנחה משמעותיים בתשלום החודשי.
 
כיתות הגן והחצר שודרגו לקראת השנה החדשה, נפתחים חוגים חדשים ומגוונים, הסביבה החינוכית מסקרנת ומזמנת מאין כמותה. אחת לשבועיים , צוות הגן עובר הדרכה פדגוגית של משרד החינוך
הדרכה זו מקנה לצוות אינספור כלים חדשים וחושפת אותם אל עולמות חדשים בתחום החינוך, כדי שיוכלו לתת מענה אופטימלי לילדי הגן.
לשפה הרוסית הקליקו כאן
 
28/5/2020 ה' סיון ה'תש"פ
מאי 2020
א ב ג ד ה ו ש
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-